Twardziel Świętokrzyski 100km - Lista osób zakwalifikowanych

Osoby wpisane na listę startową: 200

Wszystkie listy zgłoszeniowe oraz kwalifikacyjne aktualizowane będą do 24 godzin.
Na liście osób zakwalifikowanych znajdują się osoby które poprawnie się zarejestrowały oraz opłaciły start w imprezie.

Nazwisko Imię Miejscowość Trasa
Dziedzic Piotr Leszczyny 100km
Graczkowski Adam Bieliny 100km
Jackowski Tomasz Bielsko-Biała 100km
Biskup Daniel Bodzentyn 100km
Korepta Tadeusz Busko 100km
Grzesiak Leszek Busko 100km
Minichowski Piotr Bydgoszcz 100km
Kasza Jan Chroberz 100km
Herbuś Edyta Ćmińsk 100km
Kaniowska Wioletta Ćmińsk 100km
Budzyń Rafał Dąbrowa Górnicza 100km
Węgrzynek Tomasz Dęblin 100km
Pietruszka Marek Dobra 100km
Grabowski Krzysztof Gliwice 100km
Dudek Grzegorz Gliwice 100km
Śmieszek-Dudek Magdalena Gliwice 100km
Szpankowski Grzegorz Gliwice 100km
Ignatowski Marcin Grójec 100km
Kucharski Piotr Grójec 100km
Ignatowski Maciej Grójec 100km
Pawlina Agnieszka Jamnica 100km
Czerwiak Bartosz Jastrząb 100km
Czarnota Klaudia Jastrząb 100km
Trapcia Grzegorz Jaworznia 100km
Dziupińska Dorota Jedlnia Letnisko 100km
Skucińska Martyna Jędrzejów 100km
Zowada Daniel Kalety 100km
Stawowski Bogumił Katowice 100km
Kobus Ewelina Katowice 100km
Stawowski Łukasz Katowice 100km
Jamróz Marcin Kielce 100km
Jęczmiński Adam Kielce 100km
Kobryń Justyna Kielce 100km
Adamczyk Bartłomiej Kielce 100km
Duda Marcin Kielce 100km
Majchrzyk Mateusz Kielce 100km
Bąblewski Piotr Kielce 100km
Obara Michał Kielce 100km
rogula Piotr Kielce 100km
Tomaszewski Michał Kielce 100km
Krochmal Maciej Kielce 100km
Dominowski Patryk Kielce 100km
Młynarczyk Piotr Kielce 100km
Domańska Mariola Kielce 100km
Gałkowski Artur Kielce 100km
Sarna Agnieszka Kielce 100km
jeczminska anna kielce 100km
Kasprzyk Kamil Kielce 100km
Karcz Anita Kielce 100km
Łojewska Izabela Kielce 100km
Słopiecki Janusz Kielce 100km
Skwarliński Mirosław Kielce 100km
Szuba Izabela Kielce 100km
Zakrzewski Damian Kielce 100km
Brzoza Jan Kielce 100km
Bugajski Marcin Kielce 100km
Łoskot-Fit Katarzyna Kielce 100km
Kaczmarczyk Rafał Kielce 100km
Wiórek Jan Kielce 100km
Krzysztoszek Jakub Kielce 100km
LUDWINEK Wiesław Kielce 100km
Balińska Joanna Kielce 100km
Młynik Małgorzata Kielce 100km
Cudziło Łukasz Kielce 100km
Gębska Renata Kielce 100km
Skrzątek ANNA Kielce 100km
Agnieszka Krzemińska Kielce 100km
Faliszewska Marta Kielce 100km
Maciąg Ewelina Kielce 100km
Galikowska Karolina Kielce 100km
Czerwiak Paweł Kielce 100km
Janowska Joanna Kielce 100km
Warchoł Anna Kielce 100km
Zatorski Michał kielce 100km
Lis Zbigniew Kielce 100km
Marasek Adam Kielce 100km
Otawski Maciej Kielce 100km
Gajewicz-Rogala Gabriela Kielce 100km
Sanecki Mariusz Kielce 100km
Grudzień Marcin Kielce 100km
Kosin Paweł Kielce 100km
Stankiewicz Anna Kielce 100km
Stefanowski Sylwester Kielce 100km
Jasińska Klaudia Kielce 100km
Żarnowski Jacek Kielce 100km
Borowiec Tomasz Kielce 100km
Mochocki Marcin Kielce 100km
Madej Mariusz Kielce 100km
Puchała Mariusz Kielce 100km
Gębska Jolanta Kielce 100km
Kobryń Maciej Kielce 100km
Malczewski Bartosza Kielce` 100km
Andrejczuk Wiaczesław Kleosin 100km
Janus Tobiasz Kolonia Pilczyca 100km
Pasek Wojciech Końskie 100km
Dębowska Ada Końskie 100km
Janus Sławomir Korzecko 100km
Miśta Przemysław Kotórz Mały 100km
Gumienny Rafał Kraków 100km
Paciora Krzysztof Kraków 100km
Topolski Daniel Kraków 100km
Walasek Dawid Kraków 100km
Anioł Krzysztof Leszczyny 100km
Kacejko Piotr Lublin 100km
Baliński Robert Nagłowice 100km
Grudzień Anna Nowy Staw 100km
Polak Łukasz Oborniki Śląskie/Prudnik 100km
Mazur Stanisław Oleśnica 100km
Kwaśnik Monika Olkusz 100km
Kwaśnik Michał Olkusz 100km
Rogalińska Martyna Opatów 100km
Jurek Marzena Opoczno 100km
Gachowski Jan Opole 100km
Patrzałek Grzegorz Opole 100km
Michalak Beata Opole 100km
Wykrota Agnieszka Ostrowiec Świętokrzy 100km
Dąbrowski Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski 100km
Bassa Paweł Ostrowiec Świętokrzyski 100km
Fotyga Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 100km
Lutrzykowski Michał Ostrołęka 100km
Katryński Wojciech Piaseczno 100km
Sornat Anna Piekoszów 100km
Dukała Krzysztof Pionki 100km
Kühn-Zawadzka Joanna Piła 100km
Walczak Łukasz Poznań 100km
Michalczyk Adam Poznań 100km
Bochenek Paweł Prudnik 100km
Bazylewicz Jerzy Pruszków 100km
Szczepański Stanisław Przyszowice 100km
olszewski mariusz radom 100km
Piekarski Adam Radom 100km
Ciastek Bogusław Radom 100km
Rybka Grzegorz Radziechowy 100km
Pękala Paweł Rytwiany 100km
Wierzbicki Paweł Sandomierz 100km
Wierzbicka Beata Sandomierz 100km
Brzdąk Rafał Sędziszów 100km
Dziano Łukasz Siemianowice Śląskie 100km
Banaszewski Przemysław Skarżysko kam 100km
Zielinski Janusz Skarzysko-Kamienna 100km
Harabin Krzysztof Skarżysko-Kamienna 100km
Szaniec Waldemar Skarżysko-Kamienna 100km
Kubiak Rafał Skierniewice 100km
Pruciak Tomasz Skrzypiów 100km
Stępień Wojciech Sosnówka 100km
Mazur Dawid Stara Słupia 100km
Lipiec Kacper Starachowice 100km
Ziemnicki Michał Starachowice 100km
Lesiak Paweł Starachowice 100km
Wiśniewski Paweł Starachowice 100km
Słoka Renata Starachowice 100km
Mączka Katarzyna Staszów 100km
Pękala Julita Staszów 100km
Stepanow Olaf Staszów 100km
Tyrała Jakub Staszów 100km
Mączka Nikodem Staszów 100km
Stępień-Walas Luiza Staszów 100km
Jacak-Gałązka Olga Staszów 100km
Dendera Paweł Staszów 100km
Gad Małgorzata Staszów 100km
Wiatrowska Kinga Staszów 100km
Chałońska Justyna Staszów 100km
Sętkowski Przemysław Sulejów 100km
Niezgoda Monika Tarnobrzeg 100km
Mazur Krzysztof Tarnów 100km
Lisowska Beata Tumlin 100km
Grudzień Agata Warszawa 100km
Słoka Marcin Warszawa 100km
Kacprzycki Olaf Warszawa 100km
Połomski Andrzej Warszawa 100km
Wiśniewski Marek Warszawa 100km
Wałek Piotr WARSZAWA 100km
Lis Jan Warszawa 100km
Grudzień Mateusz Warszawa 100km
Prucnal Paweł Warszawa 100km
Wojtas Patryk Warszawa 100km
Wróblewski Jerzy Warszawa 100km
Wisniewska Beata Warszawa 100km
Herc Patryk Warszawa 100km
Rogowski Paweł Wieliczka 100km
Pręcikowski Ryszard Wieliczka 100km
Janek Sylwester Wierzbica 100km
Pietrasik Sylwester Witosławice 100km
Arabasz Aneta Wola Kopcowa 100km
Bubel Marcin Wrocław 100km
Bubel Alina Wrocław 100km
Frączak Karolina Wrocław 100km
Szlufik Marcin Zagnańsk 100km
Pięta Grzegorz Zagnańsk 100km
Płaza Sławomir Zaklików 100km
Klusek Przemysław Zamość 100km
Borkowska Ewa Złotów 100km
Biernacki Marcel Łączna 100km
Nicpoń Robert Łączna 100km
Jeziorski Przemysław Łask 100km
Ciesielski Jerzy Łódź 100km
Strzelecki Jakub Łódź 100km
Cieślak Piotr Łódź 100km
Kumańska Monika Łopuszno 100km
Mróz Tomasz Łubno 100km